
Машинка для точної стрижки бороди і волосся GEEMY, Машинка для стрижки волосся без шуму IK-37
718 ₴
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: z63g972
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Машинка для точної стрижки бороди і волосся GEEMY, Машинка для стрижки волосся без шуму IK-37
🛠️ Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🛠️ Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
🛠️ Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
🛠️ Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
🛠️ Характеристики:
- • Кнопковий перемикач
- • Вага: 169 г
- • Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- • Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- • Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- • Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
- • Живлення: акумулятор
- • Ширина зрізу: 40 мм
- • Розмір: 150 x 40 мм
- • Мотор: Роторний
- • Тип: Машинка окантувальна
- • Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
- • Індикатор заряду
- • Час заряджання: 8 год
- • Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- • Потужність: 3 Вт
🛠️ Комплектація:
- • Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- • Кабель для заряджання
- • Машинка
- • Щітка для чищення ножа


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для різних стрижок акумуляторна, Машинка для стриження волосся домашня Підстригаюча IK-37 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 359 ₴









