🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Професійна електрична машинка для стрижки VGR, Перукарська машинка акумуляторна професійна QD-16
⚡ Інноваційний пристрій розроблений спеціально для справжніх чоловіків, різноманітне поєднання насадок та режимів гоління дозволяють реалізувати будь-які задуми для ідеального зовнішнього вигляду. З цим стайлером неохайна щетина стане доглянутою та стильною. достатньо лише одного руху руки.
⚡ Характеристики:
- ✅ Моделі: V-170
- ✅ Ємність акумулятора: 1400 Mah
- ✅ Час заряджання: 2 години
- ✅ Джерело живлення: Usb, Електричний
- ✅ Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- ✅ Матеріал: Леза з алюмінію та нержавіючої сталі
- ✅ Країна виробник: Китай
- ✅ Бренд: VGR
- ✅ Водонепроникний: IPX5
- ✅ Налаштування насадок: 1,5-3-4, 5-6 мм
- ✅ Максимальний час роботи: > 90 хв
- ✅ Колір: Чорний
- ✅ Час роботи: 180 хвилин
- ✅ Довжина різання: 0-6 мм
⚡ Додаткові характеристики:
- ✅ Матеріал лез: Нержавіюча сталь
- ✅ Вологозахищений корпус: Так
- ✅ Насадка-триммер для носа та вух: Так
- ✅ Щітка для чищення: Так
- ✅ Прогумована рукоятка: Ні
- ✅ Бритвенна насадка: Так
- ✅ Тип елементів живлення: Li-Ion


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся й гоління VGR, Професійний тример із набором насадок QD-16 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴










